دسته‌بندی نشده

چه گوشواره ای به صورت من میاد؟

هنگام انتخاب جواهرات برای پوشیدن ، موارد بسیاری وجود دارد که باید در نظر بگیرید. شما نه تنها انتخاب می کنید که کدام نوع جواهرات را خریداری کنید (مدرن ، سنتی ، قدیمی) بلکه زیورآلاتی را انتخاب می کنید و سنگهای قیمتی (در صورت وجود) را که می خواهید. در حالی که بیشتر این انتخاب ها فقط به دلخواه شخصی رها می شود ، خریدگوشواره می تواند کمی پیچیده تر باشد. بسیاری از کارشناسان مد به شما می گویند فقط جلو بروید و هرگوشواره ای را که دوست دارید انتخاب کنید ، اما اگر می خواهید گوشواره هایی که می پوشید از ست ترین حالت را برای شما ایجاد کند ، بهتر است سبک و شکل گوشواره ها و نحوه آن را در نظر بگیرید. آنها با فرم صورت خاص شما به نظر می رسند. برای تعیین شکل صورت و نحوه انتخاب بهترین گوشوارها،میخی،بخیه ای،حلقه،کلیپسی و یا گوشواره آویز از این راهنما استفاده کنید.

فرم صورت خود را نمی دانید؟ به سادگی و با موهای بسته جلوی آینه بایستید و لبه صورت خود را با یک رژ لب یا یک صابون ردیابی کنید (بدون اینکه گوش هایتان را در آن قرار دهید).
۶ شکل عمده صورت وجود دارد: گرد ، بیضی ، مربع ، قلب ، الماس و بلند. نکات زیر شما را در انتخاب گوشواره کامل راهنمایی می کند:
برخی از دوستان سوالاتی داشتن به شرح ذیل:

چه گوشواره ای به چه صورتی میاد؟

کسی که صورته استخوانی داره چه گوشواره ای بخره؟

رنگ پوست میتونه محدودیتی برای خریدگوشواره باشه ؟

چه گوشواره ای با چه لباسی ست میشه؟

چه گوشواره ای برای صورت های کشیده مناسبه؟

چه گوشواره ای برای گردن های کوتاه مناسبه؟

چه گوشواره ای برای گردن های بلند مناسبه؟

گوشواره نگین دار برای چه صورت هایی بهتره؟

جواب این سوالات را به دوروش کوتاه و تصویری و تشریحی و مفصل برای شما بیان میکینم.

الف) روش سریع و مختصر و مفید که از طریق آموزش تصویر پایین شما میتوانید ست ترین گوشواره را با صورت خود انتخاب کنید

به توضیحات داخل تصویر دقت کنید.

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که گوشواره هایی که می پوشید از نظر ست ترین جلوه های شما به نظر می رسد ، بهتر است سبک و شکل گوشواره ها و نوع شکل ظاهری آنها را در نظر بگیرید.

گرد
اگر فرم صورت گرد دارید ، طبیعت آن دایره ای است ، و وسیع ترین نقطه صورت شما گونه است. صورت گرد باریک تا چانه کوتاه نمی شود. برای ایجاد تعادل در صورت گرد ، خریدگوشواره های آویز بلندتر بسیار زیبا به نظر می رسند. سبک هایی که باید در نظر گرفت عبارتند از:

قطره قطره قطره اشک.
زنجیرهایی که انتهای آن یک گچ است.
آبشار سنگهای قیمتی.
زنان با صورت گرد ممکن است بخواهند از شکل های گردی که شکل صورت را تکرار می کنند ، اجتناب کنند.

محدود، تنگ
شکل صورت باریک بلند است و پهن نیست. فک ، گونه ها و پیشانی تقریباً هم عرض هستند. برای افزودن پری به چهره باریک ، موارد زیر را انتخاب کنید:

اشکال گرد ، مانند گل میخ های گلابی ، گل میخ های الماس گرد ، گل میخ های سنگ های قیمتی ، یا هر نوع گوشواره ای به سبک “دکمه” ، از جمله خوشه های مروارید و خوشه های سنگ های قیمتی.
اگر گوشواره های بلند و مبهم را دوست دارید ، به دنبال سبک هایی بگردید که دارای اشکال گرد باشند. هر چیزی که شکلی نرم و گرد به آن اضافه کند ، استخوان گونه شما را بیرون می آورد.

مربع
شکل صورت مربع به همان اندازه که پهن است – عرض استخوان گونه و خط فک یکسان است. به خاطر داشته باشید که از گوشواره های پهن استفاده نکنید ، آنها فقط به عرض صورت شما می افزایند. به دنبال:

اشکال گرد – مرواریدها ، سبک های دکمه ای و فرم های حلقوی آویز.
گوشواره حلقه ای. درام شب را بالا ببرید و حلقه های بزرگ بپوشید – آنها مد ، جذاب و چاپلوس هستند.
از اشکال مربع یا الماس خودداری کنید.

بیضی
بیضی خوش شانس! دقیقاً همانطور که تقریباً هر مدل عینک به نظر شما خوش می آید ، شکل صورت بیضی آن نیز با پوشیدن بیشتر مدل های گوشواره عالی به نظر می رسد. اگر می خواهید بر ظاهر کلاسیک خود تأکید کنید ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

گوشواره های آویزان و بلند که دارای شکل بیضی نیز هستند.
یک سبک طولانی اشک.
سبک های گسترده تر همچنین به لغو هرگونه مفهوم باریکی در چهره شما کمک می کند. اغلب به کمد جواهرات خود اضافه کنید و همه مدل ها و اشکال گوشواره را آزمایش کنید.

قلب
صورت قلب باریک ترین قسمت چانه است و به تدریج گشادتر می شود و وسیع ترین قسمت آن پیشانی است. این شکل را با موارد زیر برجسته کنید:

گوشواره های بلند که دارای شکل های منحنی هستند – آنها برجستگی های برجسته گونه شما را نشان می دهند.
گوشواره های لوستر تزئین شده.
قطره های اشک طولانی به سبک های فلزی ، سنگ های قیمتی یا الماس – آنها می توانند ظاهر یک چانه ضخیم تر را نرم کنند.

شما می توانید شکل صورت الماسی را توسط استخوان های برجسته تشخیص دهید. ناحیه پیشانی و چانه باریکتر از مرکز صورت است. همانند شکل قلب ، آن استخوان های گونه را برجسته خواهید کرد:

گوشواره های آویز و بلند که دارای اشکال منحنی نرم هستند.
از خریدگوشواره های با شکل الماس خودداری کنید – آنها با صورت شما سازگار نیستند و ممکن است در واقع گسترده ترین قسمت صورت شما را بیش از حد تأکید کنند.

تا اینجا رابطه خریدگوشواره و صورت را باهم خواندیم اما این همه ماجرا نبود قسمت مهم دیگری را در ادامه میخوانیم که رابطه خریدگوشواره و لباس هست.

چه گوشواره ای به چه لباسی می آید؟

نحوه انتخاب طلا و جواهر مناسب برای هر لباسی
مثل این:
طلا و جواهر می تواند به تقویت یک لباس کمک کند ، علاقه و نقاط کانونی را به یک لباس ساده یا خنثی برساند ، یا به سادگی به هر لباسی که در غیر این صورت خسته کننده باشد ، یک رنگ تیز و درخشان اضافه کنید. جواهرات کلاسیک لوازم جانبی بی انتها است که هر عاشق زیبایی در مجموعه خود به آن نیاز دارد. با این حال ، تطبیق یک لباس خاص با جواهرات مناسب که به افزایش آن بدون سرقت نمایش کمک می کند ، می تواند مشکل باشد. دیگر نیازی به مبارزه با جواهرات نیست. ادامه مطلب را بخوانید تا بیاموزید که چگونه طلا و جواهر مناسب را برای هر لباس انتخاب کنید تا ظاهری متعادل ایجاد کنید که به هر کجا که بروید سرتان را برگرداند.

به زودی این مقاله کاملتر و جامعتر میشود……..

http://www.jewelrywise.com/just-for-you/article/building-your-jewelry-wardrobehttp://www.jewelrywise.com/just-for-you/article/your-ring-questions-answered-part-1https://www.wikihow.com/Pick-Earrings-when-You-Get-Your-Ears-Pierced

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *